Sprzedaż kruszywa

Nie wiesz gdzie nabyć i jak przewieźć materiały budowlane? Zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży i transportu kruszywa.

Niezależnie od charakteru i wielkości prac budowlanych do ich realizacji potrzebne jest odpowiednie kruszywo.

Firma Łukaszewski Trans poza usługami koparko-ładowarką, wynajmem nieruchomości oraz szeroko rozumianym transportem krajowym i międzynarodowym zajmuje się również sprzedażą kruszywa takiego jak:

  • żwir
  • gruz mielony
  • beton różnego rodzaju.

Zdajemy sobie sprawę, że kluczową rolę w budownictwie odgrywa wywiązywanie się ze zleconych prac w terminie i stały dostęp do materiałów budowlanych. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów i oferujemy dostawę zakupionego u nas kruszywa bezpośrednio do klienta. Dzięki temu nie musi on brać na siebie trudów związanych z transportem, a żwir, kruszywo czy beton zawsze sprawnie i szybko docierają na miejsce swojego przeznaczenia.

Misją naszej firmy jest pełne zadowolenie klientów i szybkie terminy realizacji powierzonych nam zleceń. Wyróżniają nas usługi transportowe na najwyższym poziomie, jak również atrakcyjne ceny sprzedaży i dostawy kruszywa na wskazane miejsce.

Zachęcamy do zainteresowania się szczegółami naszej oferty sprzedaży i dostawy kruszywa. Do dyspozycji klientów jest nasz formularz kontaktowy na stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktów telefonicznych.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji klientów i chętnie służymy swoją radą.

background-469576_1280
gravel-2031248_1280